6 שאלות חשובות לתכנון ארון מושלם

מפנטזים על הארון של הקרדשיאנ'ס? גם אין ביכולתכם להקצות היכל עבור ארון הבגדים, אין שום סיבה שלא תגשימו את הפנטזיה ותעצבו לכם ארון שיספק את אותה החוויה והפינוק. לפני שאתם יוצאים לדרך ומעצבים את ארון החלומות – שאלו את עצמכם את השאלות הבאות ותגיעו מוכנים. זכרו שהמטרה היא לשדרג את המצב הנוכחי- חשבו מה חסר לכם ומה עובד לכם בארון הקיים.

6 שאלות לשאול כשמתכננים ארון חדש:

 

1. את מי ישמש הארון?  לפני שמתחילים, חשוב להגדיר מה יכיל הארון ואת מי הוא ישרת. האם הוא נועד לאדם אחד או זוג? האם הוא עבור ילדים שחולקים חדר?  החלוקה הפנימית של הארון נבנית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אם לדוגמה, מדובר בארון שמיועד לזוג, צריך לתכנן מראש ולהחליט כמה שטח כל אחד צריך. האם כדאי לפצל אותו לשני חלקים שווים או לערוך את החלוקה על פי אופי הלבוש והכמות שיש לכל אחד.

 

ארון הזזה

ארון קיר מחולק בחדר שינה מאסטר. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה

 

ארונות בחדרי ילדים

פתרונות אחסון בחדרי ילדים המשלבים ארונות הזזה וארון דלתות. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה 

 

 


 

 

2. היכן ימוקם הארון? הוא עניין המשפיע על עיצוב הארון. אם הארון הוא חלק מהחדר ההתייחסות אליו היא כאל רהיט לכל דבר, לכן תצטרכו לבחור בדלתות מעוצבות. אך אם הארון ממוקם בחדר צדדי, ניתן לבחור בחזית פשוטה ולא יקרה. מעבר לטעמכם האישי, ההחלטה מהותית כשמדובר על ארונות הממוקמים בחדרים קטנים. ארונות הזזה מאפשרים למקם רהיטים או חפצים  מבלי שיחסמו את הגישה לארון בניגוד לארון בעל דלתות נפתחות.

 

משחקי אור וצל, גילוי והסתרה וטקסטורות מרהיבות- המוטיב הגאומטרי פוגש את מלאכת היד האוריינטלית ומהלך על הבית קסמים.

ארון מדגם קזבלנקה בדוגמת משרבייה להשיג: ארונות ריביירה, הקומה העליונה

 

 

 


 

 

3. איך תראה החלוקה הפנימית? שאלו את עצמכם מה מגוון הלבוש אותו מאחסנים בארון? האם יש יותר תליה או קיפולים? האם אתם צריכים מגירות סגורות? האם אתם  זקוקים לאחסון עניבות, צעיפים, תיקים? לפני שאתם מתחילים במשימה, חשבו היטב על הצרכים שלכם. התשובות לשאלות הללו יאפשרו לחברת הארונות להתאים עבורכם ארון מדויק ומותאם לצרכים שלכם.

 

סידור פנים ארון

להשיג: קלאס דלת, הקומה השנייה

 

מתקן תליה פרונטלי

פתרונות תליה פרונטליים. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה 

 

ארונות רמפלוס

מגירות אחסון – שימו דגש על איכות הפרזול שיעמד במבחן הזמן. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה

 

 

 


 

 

4. נעלים?!  בארון או לא בארון? פתרונות לארונות נעליים הם דבר קריטי. היום גודלה של דירה ממוצעת מחייב אותנו לנצל היטב את חלל לטובת אחסון נכון. בחירה באחסון נעלים בתוך הארון פותחת בפניכם מגוון רחב של פתרונות כגון: מתקני שליפה, מגירות ייעודיות ואפילו מתקנים סגורים שימנעו מהריח להתפזר בארון. לצד האפשרויות השונות, ישנן מערכות אוורור מיוחדות אשר ניתנות להתקנה כדי למנוע ריחות לא נעימים.

 

 

מדפים נשלפים לנעלים

מדפים נשלפים המיועדים לנעליים. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה

 

מגירות נעליים רמפלוס

מגירות נשלפות אשר מעוצבות במיוחד עבור נעליים. להשיג: רמפלוס, הקומה השנייה

 

ריביירה ארונות

חלוקה פנימית. להשיג: ארונות ריביירה, הקומה העליונה

 


 

 

5. ארון עם טלוויזיה?  האם המיטה ממוקמת מול הארון? האם החדר קטן ומאתגר? בחירה בארון המשלב מסך בדלת הארון הינו פתרון אידיאלי אשר מונע התלבטויות בנושא וחוסך מקום.

 

ארון קיר עם טלויזיה

ארון קיר המשלב טלוויזיה, מתוף פרויקט של המעצב גיא פלג. להשיג: HARDOOR, הקומה השנייה

 

 


 

 

6. לוח זמנים – לוח הזמנים עשוי לקבוע איזה סוג של פתרון מותאם אישית יעבוד הכי טוב עבורכם. האם הארון צריך להיות מוכן בתוך 1-2 שבועות?  או שניתן לחכות 1-2 חודשים או יותר? יש לקחת בחשבון  שארון בהתאמה אישית מצריך הליכי תכנון וייצור. לעיתים נדרש יותר מחודש על מנת להשלים את הפרויקט ( בהתאם לזמינות החברה)

 

כתבות אחרונות

הי, רציתי להמליץ לך על
אתר מלא בהשראות במיוחד בשבילך