דן דיזיין סנטר, מרכז העיצוב של ישראל, מאגד למעלה מ-80 אולמות תצוגה של החברות המובילות בארץ ובעולם לעיצוב הבית, לצד חנויות בוטיק של מעצבים מובילים. תמהיל החנויות הייחודי, המגוון הגדול ואפשרויות השילוב בין סגנונות עיצוב וחומרים, מאפשר לכם להתרשם מהחנויות השונות, ולמצוא במקום אחד את כל פתרונות העיצוב בהתאם לטעמכם, סגנונכם ותקציבכם.

אנו מייחסים חשיבות רבה לשוויון הזדמנויות. לפיכך, הנגשנו את אתר האינטרנט שלנו עבור אנשים עם מוגבלויות שונות כחלק מהאחריות החברתית שלנו לחברה שוויונית מתוקנת, ועושים כל שביכולתנו על מנת לאפשר לכלל האוכלוסייה, על רבדיה השונים, חווית גלישה נוחה ואחידה, כזו שתאפשר ליהנות מהתכנים והמידע באתרנו.

הסדרי הנגישות בדן דיזיין סנטר:

  • במרכז העיצוב קיימות חניות נכים לרכב רגיל ולרכב גבוה
  • רכב גבוה בצמוד לכניסת החניון ברחוב הלח"י
  • חניות נכים ממוקמות בקומה הראשונה של החניון
  • החניון ללא תשלום
  • במרכז קיימים שרותי נכים: קומת הכניסה, קומה תחתונה (1-)

אתר האינטרנט

אתר דן דיזיין סנטר מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך הנחיות WCAG 2.0 ומותאם לעבודה עם מספר דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות לנגישות.

יחד עם זאת, מאחר וההתפתחות הטכנולוגית דינאמית לרבות תמיכתם של דפדפנים בטכנולוגיות מסייעות, ייתכנו מעת לעת סטיות בעמידה מלאה בהנחיות WCAG 2.0.

בכל מקרה של קושי בגלישה באתר, ניתן לפנות אלינו תוך פירוט הבעיה ונפעל לבחון את הנושא ובמידת הצורך לטפל בליקויים ככל שיימצאו – והכול בכפוף לתקן ישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA.

יצירת קשר ומשוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו

אופן ההתקשרות:

כתובת אתר האינטרנט  www.dandesigncenter.co.il

טלפון: 03-5798105

פקס: 03-5798104

דוא"ל: info@dandesigncenter.co.il  (במידה והפניה דחופה, ניתן לשלוח פקס)

פייסבוק: עמוד דן דיזיין סנטר

    הי, רציתי להמליץ לך על
    אתר מלא בהשראות במיוחד בשבילך