ריהוט חכם – משנה את ייעודו בהתאם לצורך – MILANO BEDDING מתמחה בפתרונות ריהוט חכמים וחוסכי מקום המאופיינים בהנדסת אנוש מתקדמת המאפשרת לגלם מספר שימושים ברהיט אחד.

 

החברה מאגדת מותגי יוקרה אירופאים יוקרתיים ומובילה את קדמת הטכנולוגיה עם מערכות ריהוט מולטי פונקציונאליות חדשניות, ביתיות, מעוצבות ואיכותיות. הפתרונות המודולאריים רשומים כפטנטים, כוללים תכנון ארגונומי ומנגנונים מכאניים קפדניים ואף עומדים בתקני ISO בינלאומיים מחמירים.

ריהוט חכם נולד על רקע העובדה ששטח המחייה הופך מצומצם יותר ויותר, ובמקביל מציעים החיים המודרניים יותר ויותר פיתויים ואפשרויות של סגנון חיים. בעקבות כך, נולד ריהוט חכם: רהיטים ביתיים באיכות קצה ובעיצובם של מיטב המעצבים, שלכל אחד מהם שני ייעודים או יותר, ושילובו בחלל הביתי חוסך מקום יקר. ריהוט חכם הכי נפוץ כיום במגדלי הדיור היוקרתיים, בהם הדיירים רוצים להפיק את המרב מהחלל בו הם מתגוררים, לא להתפשר על העיצוב גם לא על הנוחות.

שולחן

ריהוט חכם נחשב לשם החם כיום בקרב בתי העיצוב המובילים, שקוראים את צרכי השוק מצד אחד ושמחים לחקור ולפתח נישה חדשה מצד שני, מפתחים חדשות לבקרים עיצובים מרהיבים לבית, פונקציונליים ואיכותיים, בעלי ערך ממשי של חיסכון במקום. "מדובר בעיצוב יצירתי וחכם המהווה פיתרון ממקום לא צפוי לאינפלציית הנדל"ן בארץ ובעולם", אומר גדעון בק, מנכ"ל חברת Milano Bedding לייצור של ריהוט חכם, "במקום להשתעבד למשכנתא גבוהה כדי להגדיל את הבית בעוד כמה מטרים, משתמשים בסוגי ריהוט חכם שונים שחוסכים מקום ונהנים, במחיר שפוי, משטח דירה גדול יותר ובעיקר – ממרחב של נשימה ונשמה בבית".