אנחנו באירופלקס מאמינים בפרטים הקטנים. בכל דבר שאנחנו עושים, חשוב לנו להעניק ללקוחותינו את הטוב ביותר. לכן, פיתחנו עבורכם מוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. הטכנולוגיה והעיצוב עליהם אנו מקפידים באירופלקס, מכתיבים סטנדרטים חדשים בעולם מוצרי השינה. מערכות השינה של אירופלקס תוכננו כדי להעניק לכם נוחות מירבית, תוך חשיבה על בריאות הגב שלכם ועל הצרכים שלכם.

מיטות מתכווננות:
יום טוב מתחיל בלילה טוב ולילה טוב מתחיל עם מיטה מתכווננת של אירופלקס. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר המיטות מתכווננות הגדול במדינה לפינוק ונוחות מושלמת.

 

כורסאות:

כיצד נבחר כורסאות סלון מעוצבות מכל הכורסאות המעוצבות, כיצד נמצא את הכורסא המתאימה לנו ביותר?על הכורסא להתאים לעיצוב הבית על כל גווניו, ולכל הפחות – לחוש שהיא שייכת למרחב הגוני-צורני המאפיין את הבית. שנית, הכורסא צריכה להיות מעוצבת בצורה מקורית. כורסאות סלון כיום הן אינן כורסאות סלון כבעבר, וניתן למצוא שלל של דגמים שלא דמיינו שקיימים בעבר: כורסאות טרפזיות, כורסאות עגולות וכד'. ריבוי העיצובים מצריך מחשבה יתרה על הבחירה הראשונית של כורסאות הסלון.

שילוב נכון בין הצבעים המעטרים את הכורסא: כורסאות מעוצבות מבד, לדוגמה, צריכות להיות בעלי צבעי אריג המשתלבים היטב ביחד, בין אם מדובר בגוונים שהם שונים לחלוטין זה מזה ובין אם מדובר בגוונים דומים הנמצאים על רהיט אחד. כורסאות מעוצבות מבד צריכות לבטא אמירה באמצעות באריגים השזורים בהם: אמירה גרפית המעידה לאלו סגנונות של בתים הרהיט מיועד. בכורסאות עור הניואנס זהה, אלא שכאן נכנס למשוואה אלמנט נוסף, והוא רמת עיבוד העור. ישנו עיבוד חלק, מחוספס, זמש, ועוד סוגים רבים, שבכל אחד מהן די הבדל דק בשביל לשנות את מראה הכורסא. לכן, גם כורסאות סלון מעור צריכות לבטא את אותה אמירה שמבטאות כורסאות בד, כאשר גם לצורת העיבוד של המעטה חלק בעניין.