חברת “Absoluto Art of Marble” – החברה הוותיקה והמובילה בארץ בייבוא ובאספקת אבן שיש ומגוון רחב של אבנים מיוחדות לריצוף, חיפוי ומשטחי מטבח אמבט. החברה עוסקת בריצוף, חיפויים, עמודים, כיורים ופרויקטים מיוחדים בהזמנה מיוחדת ובהתאמה אישית בלבד. אבסולוטו מחוייבת למקצועיות מעל הכל, בקיאות ביישומים והתאמה נכונה של האבן למטרה מול לקוחותיה שהם בעיקר יזמים, אדריכלים, קבלנים ולקוחות פרטיים.

 

חווית הסיור בבית

החברה משלבת חשיבה חדשנית ומציגה באולם קונספט ייחודי מסוגו בארץ המכיל כ-700 סוגי אבנים שונים. אולם הקונספט החדיש עוצב בידיו האמונות של האדריכל הצמרת עודד חלף, כחלל בית לכל דבר, בהתאם לתפיסה שאין כמו מראה עיניים כדי להסביר את הרעיון העיצובי. המחשבה הבסיסית הייתה על הצגת האבן לא במצב החומר שלה אלא במצבה היישומי על מנת שהמבקרים יחושו את חווית הסיור בבית או במקום שבו האבן נמצאת במצבה האמיתי. כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע בתחומם, אשר יישמו במו ידיהם ובמשך שנים רבות את עבודת האבן.

אולם תצוגה אבסולוטו

אולם הרוסטיקה

חדש מבית “Absoluto Art of Marble” – אולם הרוסטיקה בעיצובו של עודד חלף הבנוי כחלל מאבנים טבעיות אירופאיות בעיבודים וחיתוכים ייחודיים. טרנד חיפויי הקירות רק הולך ומתחזק. אחת הדרכים האטרקטיביות לעשות זאת היא באמצעות בריקים, או בשמן העברי – לבנים. הלבנים מצטרפות למגמה של חזרה לחומרים טבעיים, המשרים אווירה חמה וביתית עם ניחוח נוסטלגי.