נירלט מכריזה: הצבע שיפתח את העשור החדש

חברת הצבע המובילה, נירלט, חושפת את צבע השנה שלה: איזה גוון יוביל ויצבע את כל זירות העיצוב- טקסטיל, דקורציה, אופנה, עיצוב ועיצוב הבית.

 


IS 0107  – צבע עמוק ומעושן שמשלב גווני ורוד רוויים עם נגיעה טבעית של גווני אדמה חומים


 

 

 

"כמידי שנה אנו בנירלט מסכמים תהליך התבוננות רחב אשר בסופו תחזית עיצוב ומגמות בתחום הצבע, החומר, הסגנון והלך הרוח העתידים ללוות אותנו בשנת 2020", מסבירה הדס כהן, אחראית תחום אדריכלים והשראה בנירלט ."הבחירה מתרגמת באופן ויזואלי את הלך הרוח החברתי, הכלכלי והפוליטי השוררים כיום. עולם עם קצב חיים מהיר שמחייב אותנו להתמיד במרדף הקיומי אחר דאגה לכלכלה ולפרנסה טובה ומערער לא פעם על היציבות הפיזית והנפשית שלנו. אז זה בדיוק הרגע לעצור, לנשום ולהתנתק. ליהנות מה- Joy of Missing Out, התחושה המשחררת של ההחמצה."

 

 

 

 

צבע השנה של נירלט IS 0107  מטעין אותנו באנרגיות טובות וחיוביות. מדובר בגוון שיכול לשוות לחלל מראה גברי או נשי ומחבר לאותה ערגה קסומה לעולם ישן וטוב יותר, לחום אנושי ומהווה מעטפת נהדרת לקירות עם זיכרונות. התחושה המתוחכמת שהצבע מעביר היא בטוחה ויציבה ולכן מומלץ להשתמש בו בחדר השינה, בחדר העבודה ואפילו בחדר המגורים המרכזי. צבע השנה עובד בצורה נהדרת עם גווני ירוק שונים, חמרות, גווני סגול וייראה נהדר בשילוב של עץ כהה, פליז, נגיעות מוזהבות ופריטי ריהוט אקלקטיים, שנאספו ממקומות שונים בעולם ומתקופות שמעלות בנו חיוך רחב. שילוב של הגוון IS 0107  בפלטות שונות, יהווה בסיס צבעוני לסגנונות עיצוב רבים.

 

||  אם נשלב עם גווני מוקה או פסטל, נוכל לחוות אותו ברוך נורדי חמים ומחבק  

 

 

|| לשיק בוהמייני צבעוני ומלא תעוזה, ירוקי עד כהים מאד, בשילוב זהב ישרו בדיוק את המראה הנחשק 

 

 

 

 || לסגנון יותר מודרני נשלבו בגווני שחור ולבן, עץ ואלמנטים גרפיים חדים, כל אלה יעבדו נהדר יחדיו

 

 

 

כתבות אחרונות

    הי, רציתי להמליץ לך על
    אתר מלא בהשראות במיוחד בשבילך