כבר יותר מ 30- שנה, "שריונית חסם" היא החברה המובילה בארץ לייצור דלתות בטחון, אש, פנימיות מעוצבות, אקוסטיות ועוד. סוד הקסם של הדלתות שלנו הוא השילוב המושלם בין איכות, חוזק ורמת בידוד גבוהה לבין יופי, אסתטיקה ועיצוב מקורי.

 

בזכות טכנולוגיה מתקדמת אנו מייצרים צירים נסתרים ומסיביים, עמידים במיוחד בפני פריצה אלימה ומשפרים את חזות הדלת מבפנים, בריחים עבים יותר וחזקים במיוחד, מבנה כנף חזק יותר ובידוד תרמי ואקוסטי משופר-  את טכנולוגית INFINITY תוכלו לשלב ביותר מ -150 דגמים של דלתות לבחירה, בניהם: דלתות יוקרה בקווים נקיים, דלתות נפחות בסגנון אותנטי, דלתות קלאסיות בסגנון אירופאי, דלתות כניסה צבועות בידי אומן, דלתות פלדה המשלבות צביעה בתנור, דלתות חסינות אש ועד.

הטכנולוגיה החדשנית, מגוון הקולקציות המרהיבות והעמידה בתקני הייצור המחמירים בעולם מאפשרים לכם ליהנות מביטחון ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על העיצוב והטעם האישי שלכם. בבואך להתקין בביתך דלת של שריונית חסם, חשוב שתדע שיש לך גב חזק והגנה מירבית לשנים רבות. לאחר שנים של נסיון הבנו שדלת צריכה להיות נעימה ואסתטית אך גם מרתיעה ואימתנית, מצאנו את השילוב המנצח של יופי ובטחון והתוצאה היא הדלת החזקה והחדשנית ביותר בתחום דלתות הכניסה והפנים עם טכנולוגית INFINITY 

 

בואו לגלות יחד אתנו, עולם שלם של דלתות כניסה ודלתות פנים ברמות עיצוב וטכנולוגיה גבוהות ביותר מבית שריונית חסם. באולם התצוגה מחכות לכם מגוון רחב של דלתות כניסה ודלתות פנים ששטחו משתרע על פני קומה שלמה. צוות המומחים שלנו עם ותק של כ- 35 שנה בתחום, ילווה אתכם ויעזור לכם בבחירת הדלתות המתאימות ביותר לביתכם. החל משלב בחירת הדלת, לשלב ההתקנה ועד לשלב תום האחריות.