קבוצת רב-בריח היא יצרנית דלתות הביטחון מהמובילות בעולם. חברה טכנולוגית בינלאומית המהווה one stop shop למוצרים לענף הבנייה, הכוללים דלתות לכל סוגיהן, פתרונות מיגון ופתרונות נעילה בטכנולוגיה מתקדמת. החברה עוברת תהליך של טרנספורמציה דיגיטלית על מנת לשפר את חוויית הלקוח ובמקביל, פועלת לרכישה ולפיתוח של חברות-בנות שירחיבו את האחיזה שלה בתחום הבנייה ופתרונות הנעילה.

 

היום מתמחה קבוצת רב-בריח בתכנון, בפיתוח ובייצור מוצרים לענף הבנייה, בטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת לייצר יותר מ-350 משפחות מוצרים. החברה מספקת ללקוחות ענף הבנייה one stop shop עם מגוון רחב של מוצרים, אשר מיוצרים במפעלים המתקדמים של רב-בריח – דלתות כניסה ופנים מעוצבות, מוצרים למרחב המוגן, דלתות אש, מחסנים ומגוון פתרונות נעילה ייחודיים, הנמכרים בכ-40 מדינות.

סול דלת של רב בריח

חברות בנות וכניסה לתחומי פעילות חדשים

  • רב-בריח נעילה – חברת הנעילה של רב-בריח מהווה מקור גאווה למותג בארץ ובעולם ומייצרת צילינדרים, מנעולים ומוצרי נעילה חכמים לבית, למוסדות ולגופים ממשלתיים. מפעל הנעילה הוא דוגמא לתעשייה טכנולוגית מתקדמת, המבוססת על הנדסת פיתוח וייצור של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים.
  • רב-בריח אנרגיה – חטיבה חדשה בקבוצת רב-בריח, שהוקמה כחלק מתנופת הקיימות והחדשנות בשנים האחרונות. החטיבה מתמחה בייזום, בהקמה, בהפעלה ובתחזוקה של מערכות סולאריות (בטכנולוגיה פוטו-וולטאית)
  • לוקר אמבין – עוסקת באספקה ובמכירה של לוקרים ופתרונות נעילה בבתי ספר, בנייני יוקרה ועוד.