המקום בו עיצוב פנים ועיצוב אופנה נפגשים, בתפר בו אלגנט ונונשלנט מתחברים, ברגע הזה בו נוחות הופכת לנינוחות ולתחושת שייכות, בדיוק במקום הזה תמצאו את חברת POZITIVE. המקום בו אנחנו מרגישים הכי “בבית”.

רהיטי הפוף של פוזיטיב מאופיינים בסגנון סקנדינבי מודרני, בניקיון עיצובי ובאיזון מקסים ומקסימאלי בין פונקציונאליות לאסתטיקה. כך למשל, הפך רוכסן הריפודים האדום, המיועד להסרת הריפודים לכביסה, לאלמנט אייקוני ולאחד מסימני ההיכר של המותג. כך הפך גם התפר המחוזק שלהם לחלק בלתי נפרד מהלוק הייחודי להם. בנוסף, נוצרה גם ידית הנשיאה המעוצבת שהפכה לניואנס עיצובי. כי כך זה כשחושבים POZITIVE ומוצאים את היופי בכל פרט.

הפופים נתפרים במקסימום הקפדה. הם נתפרים מחומרים מפנקים למגע ועמידים לשימוש ולניקוי: בדי 100% כותנה לרהיטי הפנים, ופוליאסטר 100% חסין אקלימית, לרהיטי החוץ.

צבעוניות הריפודים משתנה עם צבעי העונה והמילוי שלהם מורכב מבלנד ייחודי המבטיח שהמראה השופע והתחושה הפלאפית ישמרו לאורך שנים ואינספור שעות התרגעות.

את רהיטי הפוף של POZITIVE משלימים מבחר מוצרי טקסטיל ונוי כמו שטיחים, שמיכות, מצעים, שולחנות צד, נרות, עציצים, ערסלים וכריות.