ביתילי, מותג העיצוב הגדול והמוביל בישראל, מביאה לכם את הטרנדים החמים בעולם לעיצוב הבית ובהתאמה אישית עם מגוון רחב ובלעדי של מוצרים אותם תוכלו למצוא בחנות הקונספט שלנו במתחם.

 

ערכי המותג החשובים לנו שהם, מובילות בעיצוב, התאמה אישית ו – VALUE FOR MONEY, מוצגים כאן לפניכם עם מגוון מוצרים המאפשרים לנו להנגיש מחירים מחד תוך שמירה והקפדה על איכות בסטדנרטים הגבוהים של הרשת מאידך. הרשת, מייבאת לישראל את המותגים והמוצרים העדכניים והמבוקשים ביותר, מכל העולם, ומציגה קולקציות המתחלפות תדיר בהתאם לחידושים והאופנות החמות ביותר.

באמצעות מרכז ייצור והפצה הגדול מסוגו בישראל, מיוצרים פריטים בהתאמה אישית לפי הזמנת הלקוח ותוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות. זאת בליווי צמוד של  צוות יועצי עיצוב מקצועי, חלל מוקפד ומגוון מרגש.ביתילי קונספט  משמש כבית חם ופורה למאות אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה בישראל. שיתוף הפעולה עם הקהל המקצועי מאפשר לנו להיות קשובים לצרכים ולמגמות המשתנות ואף יוצק תוכן עם עיצוב ואיכות התואמים את הצרכן הישראלי.

 

 

שולחן אוכל ביתילי

באמצעות מחלקת ניהול קשרי אדריכלים ופרויקטים בסניף, אנו מעניקים פתרונות One-Stop-Shop לחברות ולגופים הגדולים בישראל. מחיפויי רצפה ועד תאורה ואבזור החלל, החל מעיצוב משרד ביתי ועד עיצוב וייצור חדרים לבתי מלון, משרדי היי טק מובילים, לובאים בבנייני מגורים ודירות לדוגמא כמובן.

אדריכלים ומעצבי פנים, מוזמנים להצטרף למאגר האיכותי שלנו בסניף . מחלקת ניהול קשרי אדריכלים תעניק לכם מגוון שירותים והטבות וילוו אתכם בכל דרישה או צורך שלכם אל מול הלקוח ו\או אגף הייצור שלנו תוך הקפדה על שירות חם ויחס אישי.