ביתילי, מותג העיצוב הגדול והמוביל בישראל, מביאה לכם את הטרנדים החמים בעולם לעיצוב הבית ובהתאמה אישית עם מגוון רחב ובלעדי של מוצרים אותם תוכלו למצוא בחנות הקונספט שלנו במתחם.

 

'ביתילי' הוקמה ב-1986 כמרכז הראשון בישראל לעיצוב הבית. ערכי המותג שחרטנו על דגלנו שהם, מובילות בעיצוב, התאמה אישית ו – VALUE FOR MONEY, מוצגים כאן לפניכם עם מגוון מוצרים הנותנים מענה כולל לעיצוב חלל הבית – החל מרהיטים, עבור באביזרי נוי והום-סטיילינג וכלה בריהוט משלים ופריטים בהתאמה אישית על פי דרישת הלקוחות, תוך הקפדה על איכות וגימור ברמה גבוהה.

כ-50% מהמוצרים שתוכלו למצוא אצלנו בביתילי מיוצרים ומעוצבים כאן בישראל, כאשר במקביל מיובאים אלינו מחו"ל מותגים בינלאומיים, מה שמאפשר לנו להציג קולקציות מרשימות המתחלפות באופן תדיר.

אנו בביתילי, מקפידים על רמת מחירים נוחה, המאפשרת לנו לשמור על קהל לקוחותינו הנאמן. כיום, תוכלו למצוא מוצרים של ביתילי ביותר ממיליון בתים של משפחות ישראליות.

שולחן אוכל ביתילי

באמצעות מרכז ייצור והפצה הגדול מסוגו בישראל, מיוצרים פריטים בהתאמה אישית, לבחירתו וטעמו האישי של הלקוח ותוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות. נוסף על כך, בזכות עבודה עם מגוון גדול של מעצבים ורכישה מראש של חומרי גלם, אנו יכולים להציע לכלל לקוחותינו, את קולקציית ה-As Is, הכוללת מגוון עצום של מוצרים במחירים אטרקטיביים במיוחד. המוצרים הללו נמכרים כפי שהם מוצגים בסניפי הרשת, ללא שינויים ובזמן אספקה של עד 14 ימי עסקים.

ביתילי משמשת בית חם ופורה למאות אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה בישראל. שיתוף הפעולה עם הקהל המקצועי מאפשר לנו להיות קשובים לצרכים ולמגמות המשתנות ואף יוצק תוכן עם עיצוב ואיכות התואמים את הצרכן הישראלי.