• תמונה מתוך מרכז דן דיזיין סנטר

   מרכז העיצוב של ישראל

  למעלה מ- 80 אולמות תצוגה של החברות המובילות בארץ ובעולם לעיצוב הבית, לצד חנויות בוטיק של מעצבים מובילים. תמהיל החנויות הייחודי, המגוון הגדול ואפשרויות השילוב בין סגנונות עיצוב וחומרים, מאפשר לכם להתרשם מהחנויות השונות, ולמצוא במקום אחד את כל פתרונות העיצוב בהתאם לטעמכם, סגנונכם ותקציבכם.

 • חנות ריביירה

  התשוקה לעיצוב

  Dan Design Center הוקם ב-1997  בהשראת מתחמי עיצוב דומים באירופה ובארה”ב מתוך תשוקה ואהבה אמיתית לעיצוב ובמטרה לרכז תחת קורת גג אחת את כל פתרונות העיצוב והריהוט לבית- החל משלב הבנייה ועד לרמת האבזור והאקססוריז . באולמות התצוגה הגדולים  מוצגים  הטרנדים העדכניים, חידושים בתחום ומקורות השראה המאפשרים לאדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים- לחלום בגדול ולהגשים את הפנטזיה העיצובית.

 • נירלט

  הגודל כן קובע!

  דן דיזיין סנטר  מתפרש על פני 45 אלף מ”ר, בנוי מ-4 מפלסים ומכיל כ-80 חנויות דגל של החברות המובילות לעיצוב הבית, לצד חנויות של מעצבים מובילים בתחום. תמהיל החנויות הייחודי,  מאפשר לכם לעבור בין אולמות התצוגה השונים ולהתרשם מכל העיצובים, הטרנדים והסגנונות במקום אחד. בדן דיזיין סנטר תוכלו להיכנס לתוך קטלוג עיצוב ענק ולצאת עם הבית שחלמתם עליו.

 • ריביירה אולם תצוגה

  להיכנס לתוך מגזין עיצוב ענק

  מרגע הכניסה למרכז עוטפת את המבקר חווית עיצוב כוללת. בנוסף לאולמות התצוגה, המהווים בעצמם אטרקציה עיצובית, נהנה המבקר ממיצגים מתחלפים, תערוכות עיצוב נודדות, השקות של קולקציות חדשות, הרצאות, כנסים מקצועיים ועוד, המתקיימים במרכז על שלל מפלסיו.  פינות ישיבה אלגנטיות ואינטימיות המאפשרות לאנשי מקצוע ולמבקרים למצוא פינה שקטה לחשוב, להתייעץ עם בני משפחה או חברים ולגבש החלטה באופן רגוע, לפני הבחירה העיצובית והרכישה. בנוסף, נהנים המבקרים מחניה חינם, מסעדות ובתי קפה המאפשרים לקחת את הזמן וליהנות מחווית קניה רגועה ומהנה.

   

  ה-מקום להגשים חלום!

  אנחנו מזמינים להיכנס לתוך קטלוג עיצוב ענק ולצאת עם הבית שחלמתם עליו

  הי, רציתי להמליץ לך על
  אתר מלא בהשראות במיוחד בשבילך