החברה הגדולה בישראל לייצור ושיווק וילונות ומוצרי הצללה דקורטיביים לפנים המבנה ולקירוי החיצוני של המבנה. אורגון, הפעילה מאז 1972, מביאה לקהל הישראלי את מיטב המוצרים ואת מרב החידושים בתחום של וילונות ומוצרי הצללה לבית ולמשרד.

 

 

אורגון מציעה קולקציה רחבה של בדים אופנתיים מהמותגים המובילים בעולם כמו: NYA NORDISCA, WIND, DRAPILUX, HECO ו-SARLAS. כל קולקציה ייחודית ומאופיינת על ידי שילוב מגוון רחב של צבעים, מרקמים ועיצובים שונים המבוססים על הטרנדים החדשניים ביותר. בדים אלו עשויים מחומרים איכותיים ומאופיינים באורך חיים ארוך מהרגיל, איכות אריגה גבוהה וברמות דיוק וגימור קפדניות במיוחד.

 

וילון פאנלים אורגון

מפעל חברת האם “הוליס” המשתרע על פני 40 דונם בצפון הארץ נמנה בין החברות הגדולות והמתקדמות בעולם.
אורגון מייצרת וילונות בהתאמה אישית וכן מפתחת מוצרי הצללה יחודיים דינאמיים ומעוצבים הכוללת את סדרת הלייט קונטרול המובילה את מגמת הוילונות ומצבי ההצללה המשתנים כגון וילונות דואט, סאן סטריפ, סאן סי, רומאי וסילואט וכן מוצרים יעודיים לחוץ המבנה כגון תריסים ונציאנים חיצונים.

בנוסף למוצרי ה-INDOOR אורגון משווקת גם מוצרי OUTDOOR. פתרונות הצללה חיצוניים דוגמת וילונות גלילה חיצוניים או תריסים ונציאנים חיצוניים, בהפעלה חשמלית, המותקנים מחוץ לבית, מאפשרים חסימה מלאה של חום וקרינת השמש עוד מחוץ למבנה, ובכך תורמים לחיסכון בהוצאות המיזוג בקיץ. בנוסף, מוצרים אלו מאפשרים לראות דרכם החוצה ואף לווסת את רמת ההצללה על פי הצורך. מוצרי הצללה אלו עמידים במיוחד ומתאימים במיוחד לאקלים הישראלי.

השילוב הנכון בין חדשנות, הן ברמת המוצר והן בקידמה הטכנולוגית, איכות ועיצוב המוצרים, מאפשרים לכל לקוח לבחור את הוילון היפה והמתאים ביותר לצרכיו, תוך התחשבות בתנאי הסביבה והבטיחות. את העליונות העיצובית והטכנולוגית של אורגון משלים מערך השירות והמכירה שמבטיח ייעוץ מקצועי ללא התחייבות בבית הלקוח, זמני אספקה קצרים, פתרונות תפורים אישית, ייצור מוצרים מיוחדים, ייעוץ בנושא חיסכון באנרגיה לבית וליווי של הלקוח עוד בשלב התכנון האדריכלי.