באופיס גולדן ליין מתקיים השילוב המנצח בין ייבוא מותגים לייצור כחול לבן- שילוב מדויק ומותאם לצורכי הלקוח. מאזן הכוחות כבר מזמן השתנה: רבים מאיתנו מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. לנתון הזה יש השפעה מכרעת על האופן שבו צריכה להיראות ולהרגיש סביבת העבודה שלנו. אנחנו רוצים וצריכים אותה פונקציונלית במראה מוקפד,  חדשני, רענן ומודרני. בדיוק בשביל זה, הוקמה חברת OGL, על מנת לספק לכם את כל הצרכים עם שירות יוצא דופן ואיכות בלתי מתפשרת. ככה שאתם יכולים לחלום על המשרד האידאלי בדיוק כמו שאתם חולמים על הסלון בבית החדש. אנחנו, נגשים לכם אותו!

 

חלומות בכל הקטגוריות

ב-OGL תוכלו למצוא ריהוט יוקרתי, ריהוט מוסדי, עיצובים קלאסיים ועיצובים מודרניים, פונקציונאליות, אסטטיקה ועוד. לא מצאתם בדיוק את מה שחיפשתם? אל תתפשרו. יחד נוכל לתכנן את הפריט שדמיינתם ולייצרו בדיוק עבור מידותיכם ושביעות רצונכם.

 

 

 

שולחן משרדי רחב מעץ

להגשים חלומות, גם במשרד

מאזן הכוחות כבר מזמן השתנה: רבים מאיתנו מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. לנתון הזה יש השפעה מכרעת על האופן שבו צריכה להיראות ולהרגיש סביבת העבודה שלנו.אנחנו רוצים וצריכים אותה פונקציונאלית, אבל גם נראית מעולה. מוקפדת, אבל במראה חדש, רענן ומודרני. איכותית ואמינה, בעלת סטדנרטים בינלאומיים אבל גם בייצור מקומי, שמאפשר גמישות מירבית והתאמה לתנאי הארץ. בדיוק בשביל זה, הוקמה חברת OGL.על מנת לספק לכם את כל הצרכים עם שירות יוצא דופן ואיכות בלתי מתפשרת. ככה שאתם יכולים לחלום על המשרד האידיאלי בדיוק כמו שאתם חולמים על הסלון בבית החדש. אנחנו, נגשים לכם אותו!

 

המפעל לייצור חלומות

OGL מחזיקה במפעל ייצור כאן בישראל. לצד ייבוא מותגי ריהוט בינלאומיים, מייצר המפעל בארץ, מאז 1991, ריהוט משרדי איכותי בעיצובים מרהיבים ולפי דרישה. ממש כמו… חייט: מתאים למידותיכם, לצרכים שלכם ולחלומות שלכם. במפעל מיוצרים ארונות, שידות, ארוניות ודלפקים בעזרת המיכון המתקדם ביותר שקיים ובשימוש מכונות כמו CNC, מסור גשר ומכונת קנטים. המפעל המקומי מספק ריהוט לעשרות חברות ומשרדים כמו מפעל הפיס, בזק, חברת החשמל, משרד עורכי הדין "הרצוג פוקס נאמן", בית החולים "שערי צדק", המרכז השיקומי של מכבי- "בית בלב" ובתי ספר בכל רחבי הארץ.