“פחות מאלף ­אמנות ישראלית עד אלף דולר”  היא גלריה אשר נוסדה לפני כשנתיים מתוך כוונה לאפשר לכולנו לרכוש אמנות ישראלית ייחודית ומקורית במחיר שווה לכל נפש.

 

 

170 אמנים ואמניות, חלק ניכר מהם אמנים צעירים ואמני רחוב, שקיבלו אצלנו במה לראשונה,  לצד אמנים ישראלים ותיקים. בשונה מגלריות אחרות המתמקדות בזא’נר אחד, הבחירות שלנו יוצרות מבחר אקלקטי ועשיר המאפשר לכל אחד למצוא את  האומנות שלו.

אנו מאפשרים ומעודדים את לקוחותינו לרכוש את היצירות מתוך בחירה אינטואיטיבית המבוססת על חיבור אישי עם היצירה עצמה ולאו דווקא על בסיס הבנה באמנות. אנו מאמינים ומרגישים כי הצלחנו לפרוץ את החומות אשר חצצו עד כה בין האמנים ובין הקהל הרחב ובעצם הפכנו את האמנות נגישה יותר לכולנו.

 

תגידו נמסטה לדנדשים שלנו! מערכת ישיבה מודולרית שתוסיף שיק איטלקי לסלון וגם תזמין את כולם להתרווח, האמנית נלי שי מציגה גרסאות חדשות ליצירות אומנות מפורסמות ושולחנות סלון מאמיל שזזים ממקום למקום....

חלל הגלריה במרכז העיצוב דן דיזיין סנטר נוצר מתוך הבנה שעיצוב הבית אינו יכול להיות שלם ללא אמנות. מנסיוננו, עבודות אמנות משרות בדיירי הבית עדנה והתרוממות נפש. זאת לצד העובדה כי היצירות מוסיפות פן ייחודי, מקורי ותרבותי לבית.