נראות מהודקת ופיתוחים טכנולוגיים מאפיינים את תמהיל המוצרים של חברת כוכב אלומיניום, מובילת שוק הפרימיום בנישת האלומיניום והפתחים לבית.

 

חברת כוכב, בבעלות חברת מטלפרס, הינה מפעל בוטיק לייצור אלומיניום לבנייה פרטית יוקרתית. כל מערכות האלומיניום מבית כוכב הינם דגמים רשומים, והיא עוסקת בפיתוח, ייצור והתקנת המערכות, כל התהליך תחת קורת גג אחת. המכנה המשותף של כל המוצרים הוא טיפול בערכים של חוויית משתמש, נראות אסתטית וקידמה טכנולוגית. כל המוצרים מיוצרים באופן ידידותי לשימוש, קלים מאוד לתפעול ולתחזוקה. מנגנונים חדשניים המתבססים על טכנולוגיה מתקדמת, מאפשרים לתפעל את המערכות בקלות וביעילות. בפן האסתטי, קיימת שאיפה לראות כמה שיותר נוף, כלומר שטח פנים נקי ככל הניתן של המפתח.

 

 

 

מערכת ה- VERONA המיועדת למפתחי ענק, היא מוצר הדגל, המבוקש ביותר. ה- VERONA, מאובזרת במערכת תרמית מובנית, המאפשרת שמירה על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי. מערכת ה- VERONA מתאימה למפתחים גדולים במיוחד ומייצרת חוויית משתמש המשלבת נוחות וקלות שימוש, מסילות נסתרות וגודל מקסימאלי של 18 מ"ר לכנף.

מערכת ה- NEW YORK המתאימה למפתחים בינוניים, מציגה פרופיל מינימליסטי, אך על אף היותו כזה הוא בעל נוכחות עיצובית התורמת לסגנון האדריכלי המאפיין את הפרויקט. ה- NEW YORK היא מערכת שמתאימה למפתחים של עד 3 מטרים. היא תשתלב היטב בחללים בעלי סגנון אורבני, מודרני ומינימליסטי. ניתן לקבלה כחלונות ציר, חלונות הזזה ודלתות ציר. גם ה-NEW YORK מתוכננת כמערכת סמויה, מה שמייצר חזית אחידה ונקיה למראה.

הפרופיל הבלגי הוא אחד האהובים על הישראלים. מערכת GHENT, אלומיניום במראה בלגי אותו פיתחה כוכב, מאופיין ברמה אותנטית גבוהה ביותר, בהשוואה לפרופיל הבלגי המסורתי המיוצר מברזל. לצד הבלגי פיתחה כוכב פרופיל נוסף,  BOSTON . זהו פרופיל שמודבק על גבי הזכוכית, ומבחינת הנראות מתקבל מראה המזכיר מאוד את מראה החלוקות של הפרופיל הבלגי.

תריסי MILANO שואבים השראתם מהתריסים הנוסטלגיים של פעם, תריסי שלבים מעץ שהיו נפתחים ונסגרים על ציר. התריסים משתלבים היטב בבתים בעלי סגנון כפרי ובתים המבקשים לייצר זיקה נוסטלגית לישן והאהוב מפעם. גרסתם המודרנית של תריסי MILANO מציעה מוצר עמיד ואיתן, המאפשר ליהנות ממנו שנים רבות. את העץ החליף אלומיניום בגימור ובצבעוניות התואמים את המראה האותנטי של החלונות.