חברת "האומן" מציבה סטנדרט חדש בעולם הנגרות הישראלי: עם מעל ארבעים שנות ניסיון, הקפדה על התקנים הגבוהים בשוק הישראלי והמכשור המתקדם בעולם – לא פלא שחתימת המותג מזוהה עם חדשנות, מקצוענות ואיכות בלתי מתפשרת. כל אחד ממטבחי החברה משדר מקוריות, מעוף עיצובי והתאמה מלאה לצרכי הלקוח – כאשר שיטות הייצור והטכנולוגיות המתקדמות הופכות ביד היוצר של "האומן" למפגן מרהיב של יצירתיות העולה על כל דמיון.

 

חברת “האומן” הינה חברה המייצרת ומשווקת מטבחי יוקרה זה כ- 40 שנה, מייסד החברה, מראשוני ענף הנגרות במדינת ישראל אשר נמנה עם האומנים הגדולים בתחום המטבחים בישראל . חברת “האומן” מקפידה על תקנים, מהגבוהים ביותר בשוק הישראלי, המכשור והפרזול הינם מהקו החדשני ביותר. כל מטבח מורכב במפעל ועובר בקרת איכות קפדנית לפני הוצאתו לבית הלקוח, והתוצאה – מטבח איכותי ללא פשרות! מחלקת הפיתוח של חברת “האומן” מעודכנת בכל החידושים מעולם המטבחים ומקפידה על יישומם בקו המוצרים, והתוצאה – קו מטבחים בעיצוב ייחודי, מודרני ועכשווי, ברמות הגבוהות ביותר.

צוותי המעצבים המיומנים שלנו קשובים לצרכי הלקוח ולקו האופנתי, מקפידים על תכנון המטבח – בדיוק על פי צרכי הלקוח. נגרי האומן שלנו בעזרת שיטות הייצור, וטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם, אמונים על ביצוע מדויק ואיכותי של הזמנת הלקוח. אנו מזמינים אתכם להתרשם מאולם התצוגה שלנו ואנו נשמח לבשל גם לכם את מטבח החלומות.