הגב שלכם בידיים טובות
חברת ד”ר גב נוסדה בשנת 1984, והיא כיום החברה הגדולה והותיקה בישראל למוצרי בריאות, נוחות ואיכות חיים. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים לשיפור איכות החיים, כולל: תחום השינה, הישיבה והיציבה. המושב האורטופדי המפורסם: המושב האורטופדי  ד”ר גב היה המוצר הראשון שיצא לשוק המקומי ואשר נתן מענה קל ונייד למניעת ולהקלה על כאבי גב. מאות אלפי לקוחות נהנים עד היום מהמושב, שנמכר בהצלחה בארץ ובעולם.

 

אנו מאמינים כי שינה טובה וישיבה נכונה הם צרכים הכרחיים לשמירת החיוניות של הגוף והנפש. גם היום, אחרי עשרות שנות ניסיון ומוצרים שהוכיחו את עצמם במאות אלפי בתים בישראל, אנחנו ממשיכים להסתכל קדימה, לא מפסיקים ללמוד, להשתכלל ולעסוק ביצירת הטכנולוגיה הבאה. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ומתרגשים בכל פעם שלקוח מספר לנו עד כמה איכות חייו השתפרה בעקבות השימוש במוצרינו.

מזרן

עשרות שנים של חקר המבנה האנטומי האנושי, של מאפייני השינה והישיבה בעידן המודרני, והקשבה לכם – הלקוחות שלנו, לימדו אותנו שאין אמת אחת. לכל אחד מכם צרכים שונים והעדפות ייחודיות. לכן, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות, לצד צוות מומחים המלווה אתכם עד להתאמה מושלמת של הדגם הנכון והנוח ביותר ובהתאם לתקציב שלכם.

תודה גדולה על האמון והזכות למלא חלק כל כך חשוב בשגרת חייכם!