חברת בלורן מתמחה ומציעה מגוון רחב של פתרונות פרזול לרהיטים, סדר וארגון מהמטבח ועד חדר העבודה.

 

בלורן היא הנציגה הרשמית של חברת blum בארץ וכן של מבחר חברות מהמובילות בעולם בתחומן, המתמחות בפתרונות אחסון לארונות, בתאורה לרהיטים, במערכות הזזה ועוד. בנוסף, לבלורן קולקציית זכוכיות מעוצבות לחיפוי קירות, דלתות לרהיטים מבית ,porta-line שולחנות מעוצבים ופונקציונליים ועוד.

 

חלוק אמבט

בלורן עובדת ומלווה יצרנים מהמובילים בישראל ומציעה מערך ליווי ושירות לאדריכלים. ללקוחות הפרטיים, בלורן מפעילה מערך הדרכות בנושא תכנון פנים המטבח המועבר ע”י מומחה מטעם Blum ומציעה פגישות אישיות עם נציגיהם ללא תשלום. חברת בלורן ממשיכה להתעדכן בכל החידושים בענף, ומתחייבת להביא ללקוחותיה את המילה האחרונה בתחום הפרזול ופתרונות האחסון.

בלורן מכירה בצורך שלכם להיות מעודכנים – כעת עומדת לרשותכם,  ספריית חומרים חדשנית וייחודית, המהווה כלי עבודה עבור קהל האדריכלים והמעצבים. ספריית החומרים עשירה ומגוונת בחומרים, טקסטורות וצבעים. הספרייה תנגיש את החומרים ואת היכולות הטכנולוגיות ותאפשר לכם כמתכננים, ליצור שפה אחידה, בהתאם לכל פרויקט. בין אם הוא קטן או גדול, פרטי או ציבורי. הקשר של בלורן עם מיטב מותגי האיכות וספקי החומרים המובילים בעולם, מאפשר לחברה להביא באופן מיידי את החידושים האחרונים המוצגים בתערוכות המובילות בעולם – כך תוכלו להתעדכן בכל נקודת זמן במגמות החמות ביותר בעולם.