תרומה, הוגנות ושקיפות נשזרים לתוך שטיח. חברת שטיחי איתמר, שקולקציות השטיחים שלה כבר הפכו לשם דבר בזירה המקומית, ברמת העיצוב והאיכות כאחד – הפכה במשך 40 שנות פעילותה לאחת מנושאות הדגל בזירת העיצוב המקומית, לצד דגש רב על הוגנות צרכנית ותרומה לקהילה.

מזה שנים, שמה החברה דגש על עיצוב מודרני, איכות גבוהה ושירות אדיב, מסור וענייני ללא דופי, שקנה לחברה מוניטין רב בקרב לקוחותיה.

החוט המקשר בין מאות השטיחים הינו סגנון עיצוב עכשווי ומודרני, שמיועד לכל פינה בבית: מחדרי מגורים, לשינה וכמובן לילדים ונוער. בתצוגה ובמלאי שלנו קיים תמיד מבחר עשיר ביותר של מוצרים במגוון רחב של צבעים ושפע של מידות, החל מ- 60X90 ס”מ ועד 400X300 ס”מ. ראשיתה של החברה בביקור שערך איתמר זיידמן, אז מהנדס טקסטיל צעיר, בתערוכת שטיחים בדנמרק, שם התאהב בתחום והחליט שזה יהיה תחום עיסוקו הבא. בסוף שנות השישים הקים איתמר את חברת שטיחי ארבל, שהייתה למובילה בתחום השטיחים המודרניים בארץ.

 

שטיח

 

רשת ‘שטיחי איתמר’ תורמת חצי אחוז ממחזור המכירות שלה לעמותת על”מ לנוער במצבי סיכון, ובנוסף תורמת דרך קבע למוסדות טיפוליים לנוער. נוסף על כך, מקפידה החברה על שקיפות והוגנות ברמה יוצאת דופן: התשלום מתבצע רק לאחר שהלקוח בודק את התאמת השטיח בביתו, מחיריהם של חלק ניכר מהשטיחים לא הועלו כבר חמש שנים ואיתמר זיידמן עצמו מגיע כמעט מדי יום לחנות הדגל של החברה בדן דיזיין סנטר, כדי להבטיח מענה ישיר, מקצועי ומלא ללקוחותיו.