"רב בריח", משיקה שיתוף פעולה ייחודי עם מעצב האופנה הבינלאומי  אלון ליבנה  – קולקציית הקפסולה שעיצב ליבנה עבור רב-בריח, כוללת 5 דגמים של דלתות כניסה ו-2 דגמים של דלתות פנים ברוח קולקציית האופנה האחרונה והמדוברת שלו אשר פתחה בחודש מרץ את שבוע האופנה בישראל. הקולקציה הבועטת הכתה גלים בכל רחבי העולם ונראתה על כוכבות בינלאומיות כגון: ליידי גאגא, ניקי מינאז', אריקה באדו ועוד.

 

 

סדרת הדלתות עוצבה בהשארת קולקציית האופנה הנועזת. ליבנה שילב בין המוטיבים אשר מאפיינים אותו ויצק עולם שלם המורכב מלבוש, עיצוב, אופנה וחלל אל תוך הדלת הסטנדרטית. לבנה בחר בקווים הגאומטריים המזוהים איתו ומשחקי חומרים מפתיעים כדי ליצור מראה ייחודי ומפתיע. את ההשראות לדלתות לקח מעולם המועדונים של שנות ה-90', תרבות הפופ והרוק של התקופה ומפועלו של הזמר האנדרוגיני דיוויד בואי. " אני מאמין שמעצב אופנה הוא קודם כל מעצב, והתנסות בעיצוב דלתות מרגיש טבעי עבורי, עולם האדריכלות מאז ומעולם לקח חלק חשוב במקורות ההשראה שלי", מספר לבנה, "החיבור ביני ובין רב-בריח מהווה עבורי צעד חדש ונועז בתחום העיצוב." קולקציית הבגדים של ליבנה עוצבה ברובה בגווני שחור ואפור, משלבת חומרים מבריקים, שקופים ומטאליים ומאובזרת באבזמי מתכת ואביזרים דמויי פירסינג  אשר באים לידי ביטוי בעיצוב הדלתות. בנוסף, ליבנה עיצב שתי ידיות התואמות  את הקולקציה –  אחת בצורת משולש מאסיבי המתכתבת עם האלמנטים העיצוביים  ויוצרת איזון צורני, והשנייה ידית משיכה בצורת פירסינג מתכתי מאסיבי, אלמנט שלא נראה עד כה בעולם הדלתות השמרני.

 

 

שרלי

דלת מעוצבת בגוון שחור מאט בעלת חציצות העשויות מפסי אלומיניום ומשולשים גאומטריים בגוון שחור מבריק.
ניתן לבחירת צבעוניות לפי פלטת הגוונים שנבחרו ע"י אלון לבנה : שחור, גרפיט אפור בזלת , אפור בטון, אפור חם
ואת החיתוכים הפנימיים בגוונים: שחור מבריק, אפור מבריק או זכוכית חלבית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מרלין

דלת מעוצבת אפור בזלת המשלבת פסי אלומיניום בגוון טבעי, חיפוי אלומיניום בחיתוך לייזר ופלדה צבועה.
ניתן לבחירת צבעוניות לפי פלטת הגוונים שנבחרו ע"י אלון לבנה : שחור, גרפיט אפור בזלת , אפור בטון, אפור חם
ואפור קלאסי כאשר לדלת חלונות שקופים בצורת שני משולשים המעניקים מראה מודרני עם אלמנט "מציצני" אותם ניתן לבחור בצבעי : שחור מבריק, אפור מבריק, מראה.

 

 

 

 

 

סופי

דלת מעוצבת העשויה מפורמייקה שחורה מבריקה ופס ניקל.
ניתן לבחירת צבעוניות לפי פלטת הגוונים שנבחרו ע"י אלון לבנה : שחור, גרפיט אפור בזלת , אפור בטון,
אפור חם ואת שילוב הפורמייקות בחיתוכים הפנימיים בגוונים: שחור מבריק, אפור מבריק

 

 

 

 

 

 

 

 

דיוויד

דלת מעוצבת המצופה בחומר דמוי מראה וחצויה באמצע על ידי קו הפרדה ופס אלומיניום.
ההשראה לעיצוב לקוחה ממראה האיפור של דיוויד בואי האייקוני בצורת ברק שחצה את פניו. ניתן לבחירת צבעוניות לפי פלטת הגוונים שנבחרו ע"י אלון לבנה : שחור, גרפיט אפור בזלת , אפור בטון, אפור חם ואת שילוב פורמייקות בחיתוכים הפנימיים בגוונים: שחור מבריק, אפור מבריק, מראה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דלתות פנים

לבנה עיצב 2 דלתות פנים מסדרת דלתות TOP- דלתות בגובה 2.4 מ'  בגוון לבן עם חירוצים גיאומטריים וידית פרימיום שחורה.

 

 

 

 

 

 

 

 

אלון ליבנה מעצב את מותג הכלות Livne white  שהינו מותג מוביל בעולם עם נקודות מכירה  בארה"ב, סין, לונדון וציריך. בנוסף, עיצב תלבושות לאחת מלהקות המחול המובילות בעולם "”compilation"  ונבחר להוביל פרויקט חדשני כמעצב חליפות החלל של סוכנות החלל הישראלית.

 

קולקציית הקפסולה מחכה לכם  באולם התצוגה של רב בריח בדן דיזיין סנטר

    הי, רציתי להמליץ לך על
    אתר מלא בהשראות במיוחד בשבילך