Dan Design
cen
ter
הזירה

Blog

מקבלים את הקיץ במסיבת גן לוהטת

חזרה לזירה

Ambiance-8

הטמפרטורות מטפסות, חופשת הקיץ מתקרבת והמגפיים פינו את מקומם לטובת הכפכפים. מבצע הכן את עצמך לקיץ בעיצומו, אולי אנחנו כבר נוטפים מחום אך בל נשכח שיש לעונה החמה הרבה מה להציע. שעון הקיץ מביא עמו המון שעות אור ומזמין אותנו ליהנות מחוץ לבית, לארח במרפסת ולבלות את שעות אחר הצהריים והערב בגינה. לכן ארגנו לכם מסיבת קיץ לוהטת שתכין את המרפסת או הגינה שלכם לעונה החמה- המותג הצרפתי והעליז FERMOB מגיע למתחם עם מגוון מוצרים קיציים שיגרמו לכם להעביר את הקיץ במרפסת.

טולמנ’ס OUTDOOR  מצטרפת לטרנד שכבש את בירות העיצוב בעולם ומשיקה חנות פופ אפ למותג הלוהט של הקיץ! ב-5 ביולי תפתח במתחם חנות פופ-אפ ייחודית לרהיטי החוץ של המותג הפריזאי הנחשק, Fermob, בקונספט של מסיבת גן עליזה במיוחד. עשרות דגמים, עיצובים ורהיטים ססגוניים במהדורות מיוחדות ומוגבלות יובאו לישראל ויוצעו במהלך ההשקה במכירה מיוחדת של עד 40% הנחה.

Collection-Adada-de-Fermob-cheval-a-bascule-en-metal

ריהוט חוץ המיועד לילדים

Collection-Adada-de-Fermob-cheval-a-bascule-de-jardin

כיסא נדנדה וריהוט חוץ המיועד לילדים

המותג שמשמח את הבית

Fermob הפך שם נרדף לעיצוב קליל, צבעוני ואיכותי. המותג הפריזאי זוכה לתהילתו בזכות רהיטי חוץ ייחודיים, הכוללים עושר של דגמים המוצעים בלא פחות מאשר 24 צבעים שובי לב.  כיסא ה-Bisetro של המותג הושק לראשונה בשנת 1889 והפך לאייקון עיצובי. לא רבים יודעים כי הכיסא התפרסם בזכות דוכני הלימונדה שהיו פופולרים באותה העת ברחובות פריז. מוכרי הלימונדה אימצו את הכיסא הקליל והנייד, וכך נמנעו מלשלם רישיונות לדוכן קבע. לאורך כל אותם שנים שמרה Fermob על האותנטיות והקסם המיוחד של הכיסא המתקפל, המוצע עד היום בקשת של 24 צבעים. המותג הכי לוהט בסצנת עיצוב החוץ גרף עשרות פרסי עיצוב יוקרתיים ומבטיח לשמח כל גינה או מרפסת.

balad (2)

BALAD הוא גוף תאורה נייד הניתן להטענה באמצעות כבל USB אשר מספיקה ליותר מחמש שעות. גוף התאורה מיועד לתנאי חוץ ועמיד בפני גשם ולחות. BALAD מגיע בשני גדלים ובמגוון צבעים.

חותמת איכות צרפתית ואג’נדה ירוקה

מעבדות המחקר והפיתוח של Fermob מתמקדים במקסום הפוטנציאל של המתכת, אשר הינה חומר הגלם העיקרי ממנו מייצרים את רהיטי החברה. זו עוברת תהליך צביעה מיוחד אשר אינו משחרר רעלים ויותר מכך מעניק לרהיטים תכונות עמידות גבוה עמיד בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. בתהליך הצביעה נעשה שימוש בצבעים ייחודיים החסינים בפני קרינת UV ובשל כך צבע הרהיטים נשמר בוהק וזוהר לאורך השנים. הבדים אף הם זוכים להתייחסות ממשית, שכן דגש רב בייצור ממוקד בעמידות בפני קרעים, עמידות בפני קרינת UV וכמובן רכות השימוש והתחזוקה. כל מוצרי החברה עומדים בתקני ISO 14000 מחמירים. מאחורי עיצוביו הנחשקים מסתתרת אג’נדה סביבתית עמוקה- לאהוב, להגן ולכבד את הטבע, זו אינה רק סיסמה.  בתהליך ייצור הרהיטים מקפידים על צריכה אנרגטית נמוכה ועל נושא המחזור-כל רהיטי החברה מיוצרים מחומרים ממוחזרים הניתנים למחזור .

Ambiance-1

כריות וכלי הגשה המיועדים לחוץ

Ambiance-3

טקסטיל שמתאים לתנאי האקלים החיצוני

Luxembourg_Rocking-chair_TURQUOISE

כיסא נדנדה לקסינגטון

Torchons-et-planche-a-snacker-Fermob

טקסטיל וכלי הגשה מיועדים לחוץ

הרשמו למסיבת הקיץ של FERMOB אשר תערך ביום רביעי, 5 ביולי, בטולמנ’ס OUTDOOR- קומת הכניסה, חנות 118